Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Kwartalnik - Dobrcz Nasza Gmina TV Dobrcz
Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Zasady działania jednostek organizacyjnych Gminy

Artykuły

 • Informacja dla mieszkańców wyróżnione

  Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 stycznia wprowadzające pracę zdalną w urzędach administracji publicznej i jednostkach wykonujących zadania o charakterze publicznym zostało opublikowane.
  Zgodnie z nim Urząd Gminy w Dobrczu od dnia 24 stycznia do dnia 28 lutego 2022 roku przechodzi na pracę zdalną.
  W związku z powyższym oraz  zwiększającą się liczbą zachorowań zmuszeni jesteśmy ograniczyć dostęp do urzędu.  Czytaj Więcej o: Informacja dla mieszkańców
 • Uwaga mieszkańcy

  W trosce o zdrowie wasze, jak i pracowników wprowadzone z uwagi na pandemię koronawirusa zmiany w organizacji pracy naszego Urzędu przedłużamy do 31 stycznia 2021 roku. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie nadal zamknięty dla petentów.

  Interesanci mogą jednak zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Głównym Urzędu w Biurze Interesanta w godzinach funkcjonowania urzędu. Pracownicy obsługujący interesantów wyposażeni będą w maseczki lub przyłbice i jednorazowe rękawiczki. Interesanci mają obowiązek zdezynfekować ręce oraz mieć założoną maseczkę lub przyłbicę. Ponadto uprasza się o zachowanie dystansu społecznego.

  Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą także pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

  Czytaj Więcej o: Uwaga mieszkańcy
 • Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu

  W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusa SARS COV-2, działając w oparciu o zalecenia Prezesa Rady Ministrów i zgodnie z Rozporządzeniem  zmieniającym Rady Ministrów z dn. 02.11.2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w trosce o zdrowie interesantów prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w Zakładzie Usług Komunalnych.

  Czytaj Więcej o: Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu
 • Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy wyróżnione

  Od dnia 3 listopada (wtorek) do odwołania Urząd Gminy w Dobrczu, poza pilnymi przypadkami, nie będzie obsługiwał interesantów stacjonarnie. Zmuszeni jesteśmy wrócić do sposobu funkcjonowania Urzędu z wiosny tego roku.

  W trosce o Państwa zdrowie, w związku z potrzebą zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, COVID-19”, od dnia 3 listopada pracownicy administracyjni będą pracować w formie zdalnej. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie zamknięty dla petentów. Interesanci mogą zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy okienku.

  Zamknięcie wejść do Urzędu, nie oznacza jednak, że Państwa sprawy nie będą należycie prowadzone. Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

                                                                                                                     Andrzej Berdych
                                                                                                                  Wójt Gminy Dobrcz

  Czytaj Więcej o: Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy